UAB “Akonta” – finansinių paslaugų teikimo įmonė

Pagrindinė mūsų veiklos sritis – buhalterinė apskaita, įmonių steigimas, finansinės bei mokesčių konsultacijos, IT paslaugos. Paslaugas teikiame visų juridinių tipų įmonėms bei fiziniams asmenims.

Mūsų tikslas – savalaikiai, objektyviai ir teisingai atspindėta Jūsų įmonės būklė finansinėje apskaitoje, kuria remdamiesi Jūs galėtumėte priimti teisingus verslo sprendimus.

Mūsų darbuotojai yra kvalifikuoti buhalterinės apskaitos bei informacinių technologijų specialistai, savo patirtį įgiję įvairaus profilio sudėtingų įmonių finansinėje apskaitoje. Profesionalumas , atsakomybė ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui – svarbiausios mūsų darbo vertybės. Tvarkyti savo apskaitą šiandien mums yra patikėję per 40 įmonių. Didžiąja dalimi tai mažos verslo paslaugų, gamybos ir prekybos įmonės su kuriomis bendraujame jau nebe pirmus metus.

Klientams garantuojame visišką konfidencialumą (tai numatoma paslaugų sutartyje), prisiimame pilną atsakomybę už savo darbą. Įmonės veiklos rizika yra apdrausta profesiniu civilinės atsakomybės draudimu.

Su klientais galime bendrauti ir vesti apskaitą lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Naudojame pažangią buhalterinės apskaitos programą. Klientams sudarome galimybę nuotoliniu būdu prisijungti prie buhalterinės programos peržiūrėti duomenis bei gauti reikiamas ataskaitas ar duomenis.